Vymýšlíte cestovatelské plány na příští rok a Španělsko patří mezi vaše oblíbené destinace? Pak vás jistě potěší tip na letenky do španělské Malagy! V tomto letovisku na pobřeží Costa del Sol se rozhodně nudit nebudete. Malaga vás očaruje svou zajímavou architekturou, gastronomií a celoročně příjemným počasím. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte za super cenu 1 690 Kč v několika termínech od ledna do května 2022. Před cestou se inspirujte v našem online průvodci Španělskem. Pokud byste Malagu rádi navštívili, ale cestování bez CK není nic pro vás, organizované zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na seznamu rizikových zemí. Cestující musí kromě QR kódupříjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Malaga–Praha v mnoha termínech od ledna až do května můžete zakoupit u ověřeného českého prodejce.

Malaga z Prahy i na víkendy za 1690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!