Vydejte se na jih Španělska! Díky akčním letenkám aerolinky Ryanair můžete poznat nádhernou Malagu a její okolí. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní zakoupíte za velmi dobrých 658 Kč. Na místě pak prozkoumejte maurský hrad, prohlédněte si impozantní katedrálu a navštivte některé z muzeí. Pro inspiraci stačí nahlédnout do cestopisů našich čtenářů “Malaga na vlastní pěst“ a “Týden stopem po Andalusii“ nebo si pročíst našeho průvodce Španělskem ZDARMA. A ještě jedna dobrá zpráva: i když na cestu vyrazíte v zimě, v Malaze teploty jen málokdy klesají pod 15 °C. To znamená ideální podmínky pro poznávací dovolenou! Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou dosud nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Pojištění pro krátké cesty po Evropě sice není nutností, pro jistotu ho doporučujeme vyřídit (a to i vzhledem k tomu, že vyjde na pár korun za den). Přehledné online srovnání dostupných pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek i přesto nezapomeňte spočítat, kolik vás dovolená bude stát jako celek včetně ubytování, stravování a dopravy z/na letiště ve Španělsku. Pokud si budete půjčovat auto, rezervaci můžete provést už předem na ověřených stránkách Rentalcars.

 

Veškeré volné hotely najdete na Bookingu. Ještě o něco levnější alternativou pak může být využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

 

Letenky Praha–Malaga–Praha na termín 19. až 26. ledna můžete zarezervovat přímo na stránkách Ryanair. Alternativou je pak nákup letenek u českého prodejce, cena sice bude vyšší, ale získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

Letenky Malaga
Letenky Malaga
Malaga (Španělsko) z Prahy za 658 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!