španělsko

Centrum proslulého Costa del Sol (Slunečného pobřeží) nyní můžete navštívit za skvělou cenu, a to díky akčním letům z Prahy. Letenky na zářijové a říjnové termíny zakoupíte za 1 690 Kč, přičemž tato doba je stále ideální pro klasickou dovolenou u moře. Teploty vzduchu i vody jsou na velmi příjemné úrovni, na plážích přitom už nehrozí velké davy turistů. Pokud by vám však více vyhovovaly prázdninové termíny, i taková možnost tu je. Letenky na červenec a srpen pořídíte za stále velmi slušných 2 290 Kč. Pročtěte si cestopisy našich čtenářů “Malaga na vlastní pěst“, “Pomerančová Malaga“ a “Týden stopem po Andalusii“. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud dosud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučujeme k přečtení článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění pro cesty po Evropě sice není nezbytně nutné, ale pro jistotu ho doporučujeme vyřídit, i vzhledem k tomu, že vás vyjde jen na pár korun za den. Přehledné online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek i přesto nezapomeňte propočítat, kolik vás dovolená bude stát jako celek včetně ubytování, stravování a dopravy z/na letiště a po Španělsku. Nejpohodlnější je půjčení auta, rezervovat si ho můžete online zde >>.

 

Volné hotely lze vyhledávat přes Booking. Ještě levnější alternativou pak může být využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes web AirBnb. S rezervací ubytování určitě neotálejte, zejména pokud uvažujete nad červencovým či srpnovým termínem. Malaga i blízká letoviska jsou přes léto hodně oblíbená, ubytování se tak rychle plní.

 

 

Letenky Praha–Malaga–Praha za 1 690 Kč (září a říjen) vyhledávejte v kalendáři termínů zde >>

 

Letenky Praha–Malaga–Praha za 2 290 Kč (červenec až říjen) vyhledávejte v kalendáři termínů zde >>

 

Letenky Malaga
Letenky Malaga

 

 

Malaga z Prahy za 1690 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!