Poznejte živé město, kde zažijete tu pravou španělskou atmosféru! Toto centrum Costa del Sol (Slunečného pobřeží) nyní můžete navštívit za skvělou cenu. Z Prahy se do Malagy a zpět dopravíte za 2 290 Kč, a to ve velice vyhledávaných termínech o letních prázdninách.  Inspirací k tomu, co vše na místě podniknout, vám mohou být cestopisy našich čtenářů “Malaga na vlastní pěst“, “Pomerančová Malaga“ a “Týden stopem po Andalusii“. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud dosud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučujeme k přečtení článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění pro cesty po Evropě sice není nezbytně nutné, ale pro jistotu ho doporučujeme vyřídit, vyjde vás jen na pár korun za den. Přehledné online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je sice z výborně dostupné Prahy, před nákupem čehokoliv i přesto nezapomeňte propočítat, kolik vás dovolená bude stát jako celek včetně ubytování, stravování a dopravy z/na letiště a po Španělsku. Nejpohodlnější je půjčení auta, předem tak můžete učinit zde >>.

 

Hotely vyhledávejte přes Booking. Ještě levnější alternativou pak může být využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes stránky AirBnb. S rezervací ubytování příliš neotálejte, Malaga i blízká letoviska jsou přes léto hodně oblíbená, a ubytovací kapacity se tak rychle plní.

 

 

Letenky Praha–Malaga–Praha vyhledávejte v kalendáři termínů zde >>.

 

Letenky Malaga
Letenky Malaga
Malaga z Prahy o letních prázdninách za 2290 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!