Poznejte klenot Andalusie, kde zažijete tu pravou španělskou atmosféru! Díky levným letenkám s odletem z Prahy se do tohoto města na jihu Španělska dopravíte za 1 690 Kč. Vybírat přitom můžete hned z několika termínů včetně prodloužených víkendů.  Inspirací k tomu, co vše na místě podniknout, vám mohou být cestopisy našich čtenářů “Malaga na vlastní pěst“, “Pomerančová Malaga“ a “Týden stopem po Andalusii”. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip: Pokud dosud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji k přečtení článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění není nezbytně nutné, ale pro jistotu ho doporučujeme vyřídit. Přehledné online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv nezapomeňte propočítat, kolik vás dovolená bude stát jako celek, tedy včetně ubytování, stravování a dopravy z/na letiště a po Španělsku. Nejpohodlnější je půjčení auta, předem tak můžete učinit zde >>.

 

Hotely si můžete rezervovat přes Booking. Ještě levnější alternativou může být využití naší slevy na první ubytování dražší 2 000Kč a ubytovat se přes stránky AirBnb.

 

 

Letenky Praha–Malaga–Praha vyhledávejte v kalendáři termínů zde >>.

 

Letenky Malaga
Letenky Malaga
Malaga z Prahy i na prodloužené víkendy za 1690 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!