Poznejte klenot Andalusie, kde zažijete tu pravou španělskou atmosféru! Díky levným letenkám s odletem z Prahy se do tohoto města na jihu Španělska dopravíte za 1 690 Kč. Vybírat přitom můžete hned z několika termínů včetně prodloužených víkendů.  Inspirací k tomu, co vše na místě podniknout, vám mohou být cestopisy našich čtenářů “Malaga na vlastní pěst“, “Pomerančová Malaga“ a “Týden stopem po Andalusii“. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud dosud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji k přečtení článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění není nezbytně nutné, ale pro jistotu ho doporučujeme vyřídit. Přehledné online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv nezapomeňte propočítat, kolik vás dovolená bude stát jako celek, tedy včetně ubytování, stravování a dopravy z/na letiště a po Španělsku. Nejpohodlnější je půjčení auta, předem tak můžete učinit zde >>.

 

Hotely si můžete rezervovat přes Booking. Ještě levnější alternativou může být využití naší slevy na první ubytování dražší 2 000Kč a ubytovat se přes stránky AirBnb.

 

 

Letenky Praha–Malaga–Praha vyhledávejte v kalendáři termínů zde >>.

 

Letenky Malaga
Letenky Malaga
Malaga z Prahy i na prodloužené víkendy za 1690 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!