Včerejší tip na Malagu z Barcelonou v rámci jednoho výletu slavil větší úspěch než jsem čekal a tak se podobným tipům budeme věnovat častěji. Opět využijeme pátečních letenek z Prahy do Malagy za 339Kč (věnovat se budu i jiným městům, ale byla by škoda těhle letenek nevyužít, dokud jsou v prodeji), kde budete mít celé odpoledne a sobotní dopoledne na prohlídku. V 11:50 (nebo večer ve 21:00, cena je stejná) přeletíte do Londýna, kde strávíte v podstatě celou neděli a v 19:40 vás čeká odlet zpět do Prahy. Zase platí, že si výlet můžete prodloužit a letenky vás vyjdou ještě levněji (já to naplánoval na víkend, protože většina čtenářů jindy letět nemůže).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště a ubytování. Letenky budou představovat jen část nákladů. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letiště Stansted si zakupte co nejdříve na EasyBus. Cena začíná na 2 librách v jednom směru, ale postupně to stoupá.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Hotely z pátku na sobotu v Malaze naleznete zde, ze soboty na neděli v Londýně pak zde. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Praha – Malaga za 339Kč zakupte na 18. ledna na Ryanair.com. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Praha – Malaga
Letenky Praha – Malaga

 

Letenky Malaga – Londýn za 9.9€ zakupte na 19. ledna na Ryanair.com. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Můžete si vybrat mezi odletem v 11:50 a 21:05, mě přijde rozumnější ten odlet v poledne. Je to ale samozřejmě na vás.

 

Letenky Malaga - Londýn
Letenky Malaga – Londýn

 

Letenky Londýn – Praha za 24,7 liber zakupte na 20. ledna na Ryanair.com. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky z Londýna zpět do Prahy
Letenky z Londýna zpět do Prahy

 

 

 

Malaga + Londýn na víkend z Prahy za 1330Kč! (všechny letenky)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!