Včerejší tip na Malagu z Barcelonou v rámci jednoho výletu slavil větší úspěch než jsem čekal a tak se podobným tipům budeme věnovat častěji. Opět využijeme pátečních letenek z Prahy do Malagy za 339Kč (věnovat se budu i jiným městům, ale byla by škoda těhle letenek nevyužít, dokud jsou v prodeji), kde budete mít celé odpoledne a sobotní dopoledne na prohlídku. V 11:50 (nebo večer ve 21:00, cena je stejná) přeletíte do Londýna, kde strávíte v podstatě celou neděli a v 19:40 vás čeká odlet zpět do Prahy. Zase platí, že si výlet můžete prodloužit a letenky vás vyjdou ještě levněji (já to naplánoval na víkend, protože většina čtenářů jindy letět nemůže).

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště a ubytování. Letenky budou představovat jen část nákladů. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letiště Stansted si zakupte co nejdříve na EasyBus. Cena začíná na 2 librách v jednom směru, ale postupně to stoupá.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Hotely z pátku na sobotu v Malaze naleznete zde, ze soboty na neděli v Londýně pak zde. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Malaga za 339Kč zakupte na 18. ledna na Ryanair.com. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Praha – Malaga
Letenky Praha – Malaga

 

Letenky Malaga – Londýn za 9.9€ zakupte na 19. ledna na Ryanair.com. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Můžete si vybrat mezi odletem v 11:50 a 21:05, mě přijde rozumnější ten odlet v poledne. Je to ale samozřejmě na vás.

 

Letenky Malaga - Londýn
Letenky Malaga – Londýn

 

Letenky Londýn – Praha za 24,7 liber zakupte na 20. ledna na Ryanair.com. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky z Londýna zpět do Prahy
Letenky z Londýna zpět do Prahy

 

 

 

Malaga + Londýn na víkend z Prahy za 1330Kč! (všechny letenky)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!