K zajímavému výletu po Španělsku láká kombinace levných letenek z/do Prahy. V pátek odletíte z Prahy do Malagy, v sobotu z ní přeletíte do Barcelony a z té v neděli zamíříte zpět do Prahy. Letět můžete i na prodloužený víkend, cenově to pak vychází ještě lépe (já to naplánoval na víkend, protože většina čtenářů jindy letět nemůže).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Praha – Malaga za 339Kč zakupte na 18. ledna na Ryanair.com. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Praha - Malaga
Letenky Praha – Malaga

 

 

Letenky Malaga – Barcelona za 10,99€ zakupte na 19. ledna na Ryanair.com. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Malaga - Barcelona
Letenky Malaga – Barcelona

 

Letenky Barcelona – Praha za 26,7€ zakupte na 20. ledna na Ryanair.com. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Barcelona - Praha
Letenky Barcelona – Praha

 

Malaga + Barcelona na víkend z Prahy za 1300Kč! (všechny letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!