Poznejte Madrid, který vás okouzlí svou architekturou a skvělou gastronomií. Tuto španělskou metropoli můžete navštívit přímým letem z Vídně. Zpáteční letenky se společností Ryanair můžete aktuálně ulovit za cenu 650 Kč, a to v termínu 21.9. – 26.9. 2022. Během pobytu si v klidu stihnete prohlédnout všechna zajímavá místa, včetně Královského paláce, parku El Retiro, náměstí Plaza Mayor a chrámu Debod. Inspiraci na výlety a informace o zemi můžete načerpat v našem online průvodci Španělskem. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale Španělsko byste rádi navštívili, zde najdete přehled zájezdů od CK. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska se již může cestovat bez omezení tak, jako před pandemií. Není potřeba předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace sledujte na stránkách MZV

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete ve Španělsku cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Madridu můžete vyhledat na stránkách Booking

Letenky na trase Vídeň – Madrid – Vídeň můžete rezervovat na stránkách dopravce Ryanair >> 

Madrid z Vídně za 650 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!