Nemáte času na zbyt? Nevadí! I s omezenými časovými možnostmi můžete cestovat po světě, přinejměnšímt tedy alespoň po Evropě. Využijte proto akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si během září na otočku do hlavního města Španělska! Zpáteční letenku z Vídně do Madridu aktuálně zakoupíte za 530 Kč. Nemusíte však vyrazit pouze na jeden den, za tuto cenu si můžete pobyt naplánovat i na prodloužený víkend. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Španělska s cestovní kanceláří naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Od 1. července je při vstupu na území Španělska vyžadován vyplněný online formulář, na základě něhož vám bude zaslán QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla. Formulář můžete vyplnit například zde.  Při příletu vám může být změřena teplota, prokazovat se negativním testem či nastupovat do karantény však nemusíte. Odlet je však až v září, myslete tedy na to, že situace může být do té doby úplně jiná.

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat zejména letištní transfery a stravování. V případě, že se rozhodnete pro delší pobyt, tak i ubytování. Aby vám pro pochůzky po Madridu zbylo co nejvíce času, doporučujeme zapůjčit vlastní automobil pro rychlejší návrat na letiště.

 

Rozhodnete-li se zůstat déle, ubytování můžete zařídit přes Booking. Doporučujeme však hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Madrid – Vídeň v termínu 20. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně letenky zakoupíte u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky do Madridu
Madrid z Vídně i na jeden den (ráno tam, večer zpět) za 530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!