Láká vás cesta za hranice, zároveň byste rádi podlehli kouzlu temperamentního Španělska? Využijte tedy akčních letenek společnosti Laudamotion a zaleťte si během léta do Madridu! Zpáteční letenku z Vídně aktuálně zakoupíte za skvělých 480 Kč, a to ve velké spoustě termínů během července, srpna a dokonce i září. V případě zájmu tedy s nákupem určitě neotálejte.

INFO KE KORONAVIRU: Od 22. června můžete jakožto občané Evropské unie do Španělska cestovat bez omezení. Nebude se na vás vztahovat karanténa, a to jak po příjezdu do Španělska, tak po opětovném návratu to Čech. 

Berte však na vědomí, že situace ohledně koronavirové pandemie se může během několika dní zcela změnit a lety mohou být nakonec zcela zrušeny nebo přeloženy. Jelikož však ne všichni naši čtenáři mohou čekat na nákup last minute letenek, přinášíme proto i tyto first minute nabídky pro termíny od července. 

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek určitě připočítejte i zbylé náklady na cestu, jako například letištní transfery, ubytování či stravování. Přestože není cestovní pojištění v rámci EU povinné, jeho přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking. Využít však můžete i naši slevu na vaše první ubytování přes službu Airbnb. Při aktuální situaci doporučujeme vybírat ubytování s možností bezplatného storna

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Madrid – Vídeň v termínu 9. – 12. července (čtvrtek-neděle) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Věnujte pozornost brzkému odletu z Vídně a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště. 

 

Akční letenky do Madridu
Madrid z Vídně během letních prázdnin za 480 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!