Z Prahy do Madridu a zpět za devět stovek? Ano, vidíte správně! Právě teď pořídíte zpáteční letenky v termínu 2.10. – 5.10. 2021 u dopravce Ryanair za tuto skvělou cenu. Během čtyř dní, které v tomto největším a také hlavním městě Španělska strávíte, stihnete navštívit všechny TOP atraktivity, které tato metropole nabízí. Za zmínku stojí nejen Královský palác, chrám Debog, nebo tržnice San Miguel, ale i vyhlášená čokoládovna San Gines. Pokud hledáte inspiraci na zajímavé turistické cíle, navštivte našeho online průvodce po Španělsku.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete ve Španělsku cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Madridu můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky Praha – Madrid – Praha v termínu 2.10. – 5.10. 2021 rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Madrid přímým letem z Prahy za 900 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!