Velmi levných letenek z Norimberku do Madridu můžete využít k levné návštěvě Španělska. Cena 520Kč je za let tam i zpět a zahrnuje všechny poplatky. Inspirovat se při tomto výletu můžete cestopisem z Madridu od naší čtenářky, nebo využít našeho průvodce Madridem. Zájezdy do Madridu přes cestovní kanceláře, naleznete pro srovnání zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem.

 

Před nákupem čehokoliv si jako vždy nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně ceny za dopravu z/na letiště v Norimberku i Madridu, ubytování atd.

 

Všechny hotely na názorné datum, pak naleznete zde. Nejlevněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. Pokud budete rezervovat přes Booking, přes tento odkaz získáte 10% slevu

 

 

Letenky rezervujte na trase Nuremberg – MadridNuremberg přímo u dopravce Ryanair.com za necelých 20€ na 11. – 18. října (k dispozici je ale více termínů)

 

 

Letenky do Madridu
Letenky do Madridu

 

Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

 

 

Madrid z Norimberku za 520Kč (letenky tam i zpět, vč. všech poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *