Na akční letenky na Madeiru jsme nedávno upozorňovali, šlo ale o odlet z Vídně. Nyní TAP Portugal přichází s podobnou nabídkou i pro Prahu. Zpáteční letenky pořídíte za cenu 5 790 Kč, k dispozici jsou termíny od září do listopadu. Na Madeiře se můžete těšit na konstantní teploty, ne nadarmo se tomuto exotickému kousku Portugalska přezdívá „ostrov jara“. Líbit se tu bude všem milovníkům turistiky, dechberoucích výhledů i výborného jídla. Další informace o Madeiře najdete v našem online průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů na Madeiru najdete zde.

 

 

TIPPokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si přečíst tento podrobný návod s celou řadou rad >>. 

 

Po EU je sice možné cestovat s kartičkou pojištěnce, v takovém případě se vás ale může týkat finanční spoluúčast. Proto je vždy lepší nezapomenout na cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných pojištění naleznete na tomto odkazu >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek ale jako vždy propočítejte náklady na celou dovolenou. K ceně letenek tak připočtěte transfery z/na letiště, ubytování a případně pronájem auta či motorky. Vozidlo si můžete rezervovat přes spolehlivé stránky Rentalcars.

 

Ubytování rezervujte přes stránku Booking nebo přes web Airbnb. Při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt, tato možnost tak může vyjít výhodněji. Při výběru ubytování věnujte pozornost tomu, že jih Madeiry je slunečnější, ale turističtější. Na severu o něco víc prší, na druhou stranu je tam božský klid. Vybírejte tak podle svého vkusu, případně pobyt rozdělte.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaMadeira (Funchal)Praha vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>. 

 

Madeira, Funchal akční letenky z Prahy 2020
Letenky na Madeiru z Prahy
Madeira z Prahy za 5790 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!