Plánujete návštěvu Madeiry? Nenechte nic náhodě a naplánujte si dovolenou přesně podle vašich představ. Využijte akční letenky z Prahy, které aktuálně pořídíte za 3 890 Kč. Nakoupit můžete u Pelikána a to v mnoha termínech od listopadu do července příštího roku. Záleží tak pouze na vás, jak dlouhý pobyt si naplánujete. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Madeirou, ve kterém najdete tipy na výlety a rady pro vaši cestu. Pokud vás Madeira zaujala, ale preferujete organizované cestování, nabídku zájezdů s CK si můžete prohlédnout zde

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Madeiru odpadá povinnost prokazovat se potvrzením o bezinfekčnosti. Doporučuje se pouze vyplnit registraci cestovatele. Více informací najdete na stránkách MZV. 

<

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

K ceně letenek dále připočítejte i letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro neomezený pohyb po Madeiře je skvělou volbou pronájem automobilu. 

Ubytování rezervujte nejlépe přes Booking. Doporučueme upřednostnit nabídky s možností bezplatného storna. Vyhnete se tak zbytečným nákladům v případě nečekaných událostí.

Letenky na trase Praha – Funchal – Praha v několika termínech od listopadu 2022 do července 2023 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce >> 

Madeira z Prahy za 3890 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!