Je vaším snem návštěva Madeiry  nebo-li „ostrova věčného jara“? Pokud jste na tuto otázku odpověděli kladně a zároveň rádi cestujete na vlastní pěst, určitě vás zaujme náš další dnešní tip. V nabídce letecké společnosti se objevily zpáteční letenky z Prahy za akční cenu 3 490 Kč. Za tuto cenu jsou dostupné termíny během měsíce ledna, února i března 2022. Při plánování vaší cesty vám jistě přijde vhod náš podrobný online průvodce tímto krásným ostrovem, ve kterém najdete užitečné informace i spoustu tipů na zajímavá místa. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale toužíte po návštěvě Madeiry, zájezdy s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou dostupné až na začátek příštího roku a situace se může změnit. Podmínky můžete sledovat na stránkách ministerstva. Aktuálně platí tyto podmínky: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Madeiře můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Funchal – Praha, v termínech během začátku příštího roku 2022, můžete zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce, čímž získáte i podporu v českém jazyce. 

Madeira z Prahy za 3490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!