Baví vás plánování dovolené a rádi si sami vyberete všechna místa, která na svých cestách navštívíte? Pokud není organizovaná turistika vaším šálkem čaje, máme pro vás tipy na levné letenky z Prahy na Madeiru. V nabídce je velké množství dostupných letů od ledna až do července. naplánovat si tak můžete týdenní dovolenou, ale klidně i měsíční pobyt na tomto přenádherném ostrově, kterému se přezdívá ostrov věčného jara. Zpáteční letenky pořídíte za 3890 Kč a to je skvělý základ pro vaši dovolenou. Mimochodem, víte, co jsou to levády? Pokud ne, na Madeiře to zjistíte. Rady a tipy, co na Madeiře podniknout, najdete  v našem podrobném průvodci zdarma

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Madeiře můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha –  Funchal – Praha můžete zarezervovat zde >> 

Madeira z Prahy v celou řadu termínů za 3890 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!