Se skvělou nabídkou přicházíme i v tomto tipu. Právě teď můžete zakoupit pohodovou dovolenou na ostrově Madeira! Hotel je určen výhradně pro hosty 18+, takže pokud si chcete odpočinout od dětí a nejen těch vlastních, je pro vás Allegro Madeira ideální volbou. V blízkosti ubytování navíc naleznete i bohaté nákupní promenády, restaurace a bary, kde můžete trávit svůj volný čas. Součástí pobytového balíčku, za který zaplatíte 11 990 Kč, je ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfer, služby delegáta a polopenze. Termín pobytu je 5.11. – 12.11.2021, máte tak dostatek času na to, si před cestou zařídit vše potřebné. Rozhodně nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Madeirou, ve kterém naleznete mnoho praktických informací a tipů na výlety.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením.

Dovolenou v hotelu Allegro Madeira můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní s polopenzí za 11990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!