Toužíte navštívit Madeiru, ale stále čekáte na tu správnou nabídku levného pobytu u moře? Potom pro vás máme tip na zájezd s cestovní kanceláří Invia a to již začátkem listopadu. Termín pobytu je 5.11. – 12.11.2021 a za cenu 11 490 Kč pořídíte ubytování v hotelu Dorisol Komplex, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta, letištní transfery a polopenzi po celou dobu vaší dovolené. V blízkosti ubytování se nachází několik kamenitých pláží a koho by koupání v moři omrzelo, zhruba 600m od hotelu se nachází koupaliště Ponta Gord s několika bazény a tobogánem. Rozhodně nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Madeirou, ve kterém naleznete mnoho praktických informací a tipů na výlety.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením.

Dovolenou v hotelu Dorisol Komplex můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní s polopenzí za 11490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!