Madeira z Prahy na 8 dní s polopenzí do 4* hotelu za 9990 Kč! (přes CK)

Madeira z Prahy na 8 dní s polopenzí do 4* hotelu za 9990 Kč! (přes CK)

Rádi byste se vydali na ostrov věčného jara? Řeč je o Madeiře. Madeiru si oblíbí všichni příznivci pěších treků i krásných pláží. Dovolenou si užijete v hotelu, který se nachází 2,5 kilometrů od centra historického města Funchal. Termín pobytu je 5.11. – 12.11.2021. S rezervací na nic nečekejte, ať vám tato fantastická dovolená neuteče. V ceně 9990 Kč jsou zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, ubytování ve 4* hotelu a stravování formou Polopenze. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Madeirou.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnitpříjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením.

<

Dovolenou vhotelu Four Views Monumental Lido můžetezarezervovat zde >>recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnoutpod tímto odkazem>>