Jestliže nepohrdnete dovolenou na kouzelném místě s vybaveným hotelem, ale zároveň jste duší spíše dobrodruhové, ostrov Madeira pro vás bude jako stvořený. Divoká příroda, dechberoucí výhledy a oceán se táhnoucí tam, kam oko dohlédne. Přesně to můžete zažít díky aktuálně nabízenému zájezdu do čtyřhvězdičkového hotelu za skvělou cenu 11 990 Kč. Odlétat můžete už zítra a v ceně budete mít letenku z pražského letiště tam a zpět, transfer z/na letiště, služby delegáta, ubytování v krásném hotelu a stravu formou polopenze, tudíž na oběd můžete směle objevovat tamější podniky. Pro případnou další inspiraci si můžete pročíst našeho online průvodce po Madeiře.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Madeiru si určitě nesmíte zapomenout vyřídit formulář a podstoupit PCR test s negativním výsledkem. Otestovat se můžete buď zde v Česku ještě před odletem, anebo po příletu na Madeiru. Až se budete vracet z Madeiry zpátky, momentálně není možný vstup bez dalšího negativního testu. Více informací si určitě nezapomeňte zjistit na stránkách MZV.

 

 

Dovolenou v hotelu Do Campo si můžete zarezervovat na tomto odkaze>>. (A recenze si potom přečtete zde.)

 

Alternativně se můžete ubytovat v tříhvězdičkovém hotelu Dorisol Komplex. Ten je k ubytování určený za stejnou cenu 11 990 Kč, taktéž s polopenzí a zítřejším odletem z Prahy.  Záleží tedy na vás, jaká lokalita vám více vyhovuje. Ubytování si můžete zarezervovat na tomto odkaze>>. (A recenze si potom přečtete zde.)

 

Zájezd na 8 dní na Madeiru, hotel Do Campo, Invia
Zájezd na 8 dní na Madeiru, hotel Do Campo, Invia

 

Zájezd Madeira na osm dní, hotel Dorisol Komplex, Invia
Zájezd Madeira na osm dní, hotel Dorisol Komplex, Invia
Madeira z Prahy na 8 dní s polopenzí do 4* hotelu za 11 990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!