Hlásíme další zlevňování! Tentokrát jde o zájezd na Madeiru, o kterém jsme vám již psali. Sleva jsou rovné 2 000 Kč, což bude v rozpočtu vaší dovolené už jistě znát. Termín pobytu je 3.12. – 10.12.2021 a nově za celý balíček zaplatíte jen 12 990 Kč. Cena zahrnuje ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a k ruce vám bude česky hovořící delegát. Hotel Pestana Ocean Bay se rozkládá přímo na oblázkovo-písečné pláži Praia Formosa, která je jednou z nejhezčích pláží na Madeiře. Před cestou si prohlédněte našeho online průvodce.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test můžete absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

Dovolenou v hotelu Pestana Ocean Bay můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 12990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *