Rádi byste se podívali na Madeiru, ale na individuální cestování si netroufáte? Nevadí! Přinášíme akční tip, díky kterému můžete zakoupit kompletní balíček, kdy se vám o celou dovolenou postará cestovní kancelář. Tento ostrov, který se nachází nedaleko severních břehů Afriky v Atlantském oceánu, můžete navštívit v termínu 26.11. – 3.12. 2021. V ceně15 990 Kč máte zahrnuto ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu se stravováním formou All Inclusive na 8 dní, zpáteční letenky s odletem z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Pestana Ocean Bay leží přímo na oblázkovo-písečné pláži Praia Formosa, která je právem označována jako nejhezčí pláž na Madeiře. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Madeirou.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

Dovolenou v hotelu Pestana Ocean Bay můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 15990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!