Pokud nepatříte mezi cestovatele, kterým stačí na sbalení pár hodin, pokračujte ve čtení! V nabídce cestovní kanceláře se objevil zájezd na Madeiru za příjemných 14 990 Kč. Odlet je až za týden a celou dovolenou si užijete v termínu 3.12. – 10.12.2021. Cena zahrnuje ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a k ruce vám bude česky hovořící delegát. Hotel Pestana Ocean Bay se rozkládá přímo na oblázkovo-písečné pláži Praia Formosa, která je jednou z nejhezčích pláží na Madeiře. Před cestou si prohlédněte našeho online průvodce.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test můžete absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

Dovolenou v hotelu Pestana Ocean Bay můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 14990 Kč (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!