Pokud vás láká představa dovolené u moře, využijte naší inspirace k pobytu na slunné Madeiře. Právě teď pořídíte zájezd na 8 dní za akční cenu 12 990 Kč. Balíček cestovní kanceláře zahrnuje ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Postaráno o vás bude v hotelu Pestana Ocean Bay, který se rozkládá přímo na pláži Praia Formosa, jež je označována jako nejhezčí na Madeiře. S nákupem se moc dlouho nerozmýšlejte, termín pobytu je již 10.12. – 17.12.2021. Co vidět a zažít na Madeiře se dozvíte v našem online průvodci.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test můžete absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář.Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

Dovolenou v hotelu Pestana Ocean Bay můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 12990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!