Netroufáte si vyrazit do ciziny na vlastní pěst, ale i tak byste rádi měli na vaší dovolené prostor pro individuální cestování? Potom by se vám mohl líbit zájezd cestovní kanceláře na Madeiru, který ve svém balíčku zahrnuje pouze polopenzi. Během dne se tak můžete věnovat vlastnímu programu, výletům, nebo poznávání místní kultury a gastronomie. Mimo zmíněného stravování se vám cestovní kancelář postará i o zbytek pobytu. V ceně je ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu v termínu 26.11. – 3.12.2021, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Za 9 990 Kč tak získáte kompletní podporu a vy se tak můžete soustředit pouze na to, jak vaši dovolenou strávíte. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Madeirou.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

Dovolenou v hotelu Do Campo můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní do 4* hotelu s polopenzí za 9990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!