Pokud se vám nástup jara zdá moc pomalý, už za 3 dny se můžete nacházet na portugalském ostrově, kde mají jaro neustále. V nabídce ověřené cestovní kanceláře Čedok se objevil zajímavý zájezd na Madeiru. V ceně 12 990 Kč jsou zahrnuté zpáteční letenky s odletem z Prahy, doprava z/na letiště na místě, služby delegáta, ubytování ve 4* hotelu a stravování formou polopenze (to je na Madeiře ideální – dáte si snídani, vyrazíte na poznávačku ostrova a vrátíte se na večeři). Hotel se nachází v hlavním městě ostrova Funchal, určitě ale podnikněte výlet i na sever nebo na nejvyšší horu ostrova. Podrobného průvodce po Madeiře s našimi tipy naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Madeiru se neobejdete bez formuláře a negativního PCR testu. Otestovat se můžete nechat ještě před cestou v ČR anebo po příletu na Madeiru (v takovém případě je to bezplatné, ale zabere to víc času a hrozí, že budete pozitivní –> budete muset do karantény). Na místě nezapomeňte dodržovat místní opatření. Co se návratu týče, Portugalsko je aktuálně řazené mezi tmavě červené státy. Více informací o tom, co z toho pro vás plyne, naleznete na stránkách MZV.

 

 

Dovolenou v hotelu Allegro Madeira můžete zarezervovat zde >>

 

zájezd allegro madeira invia
Zájezd na Madeiru z Prahy na 8 dní s polopenzí, hotel Allegro Madeira, Invia
Madeira z Prahy na 8 dní do 4* hotelu s polopenzí za 12 990 Kč! (s CK Čedok)
Štítky:    

2 komentáře u „Madeira z Prahy na 8 dní do 4* hotelu s polopenzí za 12 990 Kč! (s CK Čedok)

  • 19.2.2021 (10:32)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, ano, zájezdy od cestovních kanceláří jsou běžně koncipovány pro 2 osoby, jednolůžkový pokoj bývá za příplatek. Protože jde o standard, u zájezdů to neuvádíme. Pokud chcete jednolůžkový/trojlůžkový pokoj/jinou variantu, nejlepší je se obrátit na cestovní kancelář, která vám dá konkrétní nabídku.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!