Madeira z Prahy na 8 dní do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 18990 Kč! (přes CK)

Madeira z Prahy na 8 dní do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 18990 Kč! (přes CK)

Láká vás Madeira, ostrov věčného jara? V nabídce cestovní kanceláře se objevil zájezd, díky kterému se na tento ostrov můžete vydat za cenu 18 990 Kč. V této ceně jsou zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, ubytování ve 4* hotelu a stravování formou all inclusive. Hotel Pestana Oceana Bay leží přímo nad jednou z nejkrásnějších pláží celého ostrova Praia Formosa. Pokud plánujete objevovat centrum hlavního města Funchalu, které se nachází 5 km od hotelu, můžete využít hotelový autobus. Zájezd se koná v termínu 29.10. – 5.11.2021. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Madeirou.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením.

<

Dovolenou v hotelu Pestana Oceana Bay můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>