Zaujal vás náš dnešní tip na pobyt s cestovní kanceláří na Madeiře, ale byli byste raději, kdyby součástí balíčku byl program All Inclusive? Pak vás potěšíme touto nabídkou na dovolenou v Portugalsku v termínu 29.10. – 5.11.2021! Zájezd je sice o něco dražší, než dovolená s polopenzí, na druhou stranu ale získáte plný servis a nemusíte si dělat starosti s jídlem, ani pitným režimem. Celková cena je 16 990 Kč a zahrnuje ubytování v hotelu s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta v místě pobytu. Přímo před hotelem se nachází vyhlášená písečno-oblázková pláž Praia Formosa a navazuje na další nádhernou pláž s vulkanickým pískem. Rozhodně nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Madeirou, ve kterém naleznete mnoho praktických informací a tipů na výlety.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením.

Dovolenou v hotelu Pestana Ocean Bay můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 16990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *