Vysoké teploty vám nedělají dobře a proto se dovolené v hlavní sezóně raději vyhýbáte? Pokud vám vyhovuje spíše jarní počasí, které přímo vybízí k toulkám nádherou přírodou, jistě vás osloví náš tip na zájezd na portugalskou Madeiru. Cílovou destinací je město Funchal, odkud můžete vyrážet za dobrodružstvím již za tři dny, v termínu 26.11. – 3.12.2012. Pobytový balíček cestovní kanceláře vás vyjde na 12 490 Kč a zahrnuje ubytování v hotelu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery, stravování formou All Inclusive a služby delegáta. Před cestou si prohlédněte našeho online průvodce Madeirou.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

Dovolenou v hotelu Pestana Ocean Bay můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 12490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *