Dopravce Corendon Airlines s levnými lety ještě rozhodně nekončí! Ve stejném období jako na Kanárské ostrovy, a to od 1.11.2021 do 31.3.2022, můžete zakoupit zpáteční letenky za fantastickou cenu i na Madeiru. Odlet je z Norimberku a za obě letenky zaplatíte 1 270 Kč. K dispozici je stále mnoho termínů, je tak pouze na vás, jak dlouho se zdržíte. Při plánování vaší cesty vám jistě přijde vhod náš podrobný online průvodce tímto krásným ostrovem, ve kterém najdete užitečné informace i spoustu tipů na zajímavá místa. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale toužíte po návštěvě Madeiry, zájezdy s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou dostupné na dlouhé časové období a situace se může změnit. Podmínky můžete sledovat na stránkách ministerstva. Aktuálně platí tyto podmínky: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením.  Nezapomeňte, že odlet je z Německa a před cestou se rovněž informujte, jaké povinnosti musíte splnit pro vstup do země. Aktuálně platné podmínky naleznete na tomto webu.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Madeiře můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Norimberk – Funchal – Norimberk, v období od 1.11.2021 do 31.3.2022, můžete zakoupit na stránkách dopravce Corendon Airlines. Alternativně je možné letenky pořídit i u ověřeného českého prodejce, čímž získáte i podporu v českém jazyce. 

Madeira přímým letem z Norimberku za 1270 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!