Zajímavých letenek z Prahy na Madeiru za 4990Kč od Čedoku využijme k dalšímu levnocestovatelskému tipu na Madeiru. Pokud je spojíme s levným, ale velmi dobře hodnoceným ubytováním přímo ve Funchalu, dostaneme se na částku 7100Kč za 8-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, všechny zájezdy na Madeiru naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Prahy, dopravu na Madeiře, stravu atd. Auto si můžete půjčit zde.

 

Další letenky do objednávky přidáte přes volbu „Přidat pokoj“ :). Čedok to nemá prodej charterových letenek moc pořešený. Možné jsou dva termíny, já pro názornost vybral ten první. Stačí ale změnit datum v ubytování a můžete jet i na druhý.

 

 

Letenky Praha – Funchal (Madeira) – Praha za 4990Kč můžete zarezervovat zde >>

 

 

Letenky z Prahy na Madeiru
Letenky z Prahy na Madeiru

 

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 15kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral tento hostel se snídaní, ale vyberte si samozřejmě ubytování dle svých preferencí. Někomu nemusí vyhovovat společná koupelna a tak zvolí jiné ubytování. I tak oproti zájezdům přes CK výrazně ušetříte. Osobně bych volil asi toto ubytování, protože mám rád svojí koupelnu :).

 

Ubytování na Madeiře
Ubytování na Madeiře
Madeira z Prahy na 8 dní se snídaní za 7100Kč (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *