Velmi levné letenky na Madeiru o letních prázdninách, které se právě objevily u aerolinky Condor, využijeme k dalšímu dnešnímu levnocestovatelskému tipu. S případným nákupem dlouho netálejte, Madeira je o letních prázdninách velmi žádanou destinací a výhodných tipů jako je tento,  je jako šafránu. Pro srovnání, tolik stojí dovolená na Madeiře přes cestovní kanceláře.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se nejlépe dostanete vlastním automobilem, nebo se společností Flixbus. Průvodce Lipskem naleznete zde >>

 

Letenku Leipzig – FunchalLeipzig za 99€ kupte na datum 28. července – 11. srpna na Condor.com (nutno vyplnit odlet, přílet a datum)

 

Madeira

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně na 5 dní je to zcela zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na Madeiře v toto datum, naleznete zde >>

 

Rozumně vypadá např. Residencial Zarco za 10200Kč/15 dní/2 osoby, tedy 5100Kč za osobu. Rezervovat si ho můžete zde >>

 

Madeira

 

A nyní, když máme zajištěné letenky i ubytování, zbývá vyřešit automobil. Ten si rezervujte přes RentalCars a vyzvedněte si ho přímo na letišti. Snáze se tak dostanete k hotelu i lépe Madeiru prozkoumáte.

 

Madeira o letních prázdninách na 15 dní za 7800Kč! (letenky + ubytování)

2 komentáře u „Madeira o letních prázdninách na 15 dní za 7800Kč! (letenky + ubytování)

 • 11.7.2016 (13:39)
  Trvalý odkaz

  Díky za tip. Bohužel nemůžu obětovat 2 týdny času a tak mám v jiný termín letenky za 130Eur, ale stále velmi dobré. Taktéž jsem dle návrhu booknul auto a onu rezidenci Zarco. Jen teď vyvstal jeden háček. Ve Funchalu se skoro nedá zaparkovat a když, tak za dost peněz. Nějaký tip? Ještě koukám po ubytování mimo Funchal, ale raději bych tam. Také se zeptám, zda je nutné pojistit vůz. Nechce se mi platit za týden 2tis navíc. Díky!

  Reagovat
  • 11.7.2016 (18:13)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, 130€ je taky dobrá cena. Ohledně parkování, v recenzích hotelu na Bookingu píší, že je možné parkování v ulici před hotelem.

   S pojištěním vám bohužel neporadím, já ho raději vždycky beru. Sobě věřím, ale ostatním řidičům ne :D.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!