Uber při příležitosti integrace s aplikací ZOMATO přichystal skvělou akci, při které nabízí odvoz i luxusní menu pro 2 osoby zcela zdarma. A kam se můžete svézt? Do mrakodrapového Aureole , vinohradského Aromi, vínové Šenkovny , císařského Franze Josefa či karlínského Nejen Bistra! Všude vás bude čekat speciální menu pro 2 osoby! Sice je to na levnocestování poněkud netradiční příspěvek, ale snad si to své zájemce také najde :). 

 

<

 

Jak to bude fungovat?

1/ Ve středu 18.5. od 18:00 otevřete aplikaci Uber

2/ Zvolte v aplikaci UberDINNER

3/ Za pár minut dorazí Uber a překvapí Vás jízdou do jedné ze zúčastněných restaurací.

4/ nabídka je kvůli velkému zájmu limitována pouze na pravý břeh Vltavy (Praha)

 

Pokud aplikaci Uber ještě nemáte, můžete si ji stáhnout zde iOSAndroidWindows Phone

 

Po prvním spuštění budete vyzváni k zadání vaší platební karty, všechny transakce totiž probíhají bezhotovostně (další výhoda při cestování). Netřeba z toho mít obavy, Uber je celosvětová firma  a poslední co potřebuje, jsou zvěsti o okrádání svých zákazníků. Sám mám aplikaci v mobilu také a nesetkal jsem se s problémem.

 

Pokud chcete získat další kredit zdarma, po zadání karty běžte do Menu a následně do Promo Akce. Tam vložte kód JCOZ1 a 200kč na první jízdu se vám ihned připočte.

 

Pro férovost dodávám, že i já přes tento kod získám 200Kč na svou jízdu. Pokud by to někomu vadilo, klidně použijte kod někoho jiného. Já osobně to stejně nemohu využít, protože jsem do konce září mimo ČR a tak jde o kód kamaráda.

 

Luxusní večeře v Praze i s dopravou ZDARMA!
Štítky:    

2 komentáře u „Luxusní večeře v Praze i s dopravou ZDARMA!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!