Navštivte město andělů, slavné LA! Projděte si Hollywood, třeba potkáte i nějakou tu slavnou filmovou hvězdu. Zpáteční letenky nyní zakoupíte za velmi dobrých 8 990 Kč. Příjemným bonusem není pouze odlet z výborně dostupné Prahy, ale také celá řada termínů od prosince 2019 až do dubna příštího roku. Poměrně volně si tak můžete přizpůsobit i délku pobytu. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do USA přes cestovní kanceláře pak najdete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před cestou rozhodně nezapomeňte uzavřít kvalitní cestovní pojištění, zdravotní péče je v Americe velice drahá. Nemusíte kvůli tomu vůbec opustit teplo domova, přehledné online srovnání cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Prahy, i přesto si před zakoupením letenek alespoň zhruba spočítejte náklady na celou cestu. USA obecně nepatří mezi ty nejlevnější destinace. Výrazně ušetřit můžete například nákupy ve Walmarktu. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je potřeba vyřídit si online vízum ESTA za 14 dolarů, což můžete učinit zde.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web AirBnb. Pokud chcete cestovat lowcost a ušetřit, ubytování hledejte v některé z okrajových čtvrtí města. Pokud vám jde hlavně o zážitek, vyberte si hotel v Beverly Hills či v Hollywoodu.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Los Angeles–Praha rezervujte zde v kalendáři termínů >>.

 

Letenky Los Angeles
Letenky Los Angeles
Los Angeles z Prahy za 8990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!