Krom levných letenek do New Yorku můžete využít akce též do Los Angeles. Cena je za letenky tam i zpět a zahrnuje všechny poplatky. Z vlastní zkušenosti bych vám doporučoval návštěvu Universal studios a to i když nemáte děti :). Cestovali jsme low cost a tak jsme návštěvu dlouho zvažovali, ale stálo to opravdu za to a mám v plánu zaletět na návštěvu minimálně ještě jednou, tentokrát i s dcerou :). Pak si můžete půjčit auto a projet parky, případně to vzít autobusem do Las Vegas a půjčit si auto tam. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je třeba vybavit si online ESTA za 14 dolarů, což můžete učinit zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na cestu doporučuji uzavřít cestovní pojištění, online srovnání naleznete zde >>.

 

Nezapomeňte si před cestou spočítat všechny náklady, zejména za ubytování, dopravu na místě a stravu. USA nepatří mezi levné destinace a je třeba s tím počítat už při nákupu letenek (nás vyšel den v USA ve dvou zhruba na 2 tisíce, je to samozřejmě velmi individuální). Rovněž věnujte zvýšenou pozornost tomu, že za nejnižší cenu máte pouze příruční zavazadlo.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu 725 Kč na první ubytování dražší jak 1500 Kč a ubytujte se přes AirBnb. To bych vám i doporučoval, také jsme to tak řešili.

 

Pokud si nainstalujete aplikaci Lyft (ke stažení na Android i iTunes), můžete pomocí kódu JIRI583850 získat 20 dolarů na vaši první jízdu (já teoreticky získám také nějaký bonus na další jízdu, ale ani nemám jak to využít ? ). Stačí zadat odkud a kam chcete a vyjede vám cena – pak si snadno spočítáte, zda se vám vyplatí Uber, Lyft, nebo městská doprava.

 

 

Letenky do Los Angeles za 6590Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

Letenky do Los Angeles za 6690Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Levné letenky z Vídně do Los Angeles
Levné letenky z Vídně do Los Angeles
Los Angeles z Vídně za 6590Kč! (letenky tam i zpět, celá řada termínů)
Štítky:    

2 komentáře u „Los Angeles z Vídně za 6590Kč! (letenky tam i zpět, celá řada termínů)

  • 26.10.2018 (17:44)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den, ráda bych si koupila letenky ale když přejdu na placení, tak se cena zvyšuje na 11 575 Kč. Do té doby mi stále ukazuje levnější variantu. Můžete mi prosím poradit, čím to je?
    Děkuji!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!