Dnešní den je bohatý na akční letenky do Spojených států, již dříve avizovaný New York tak není jediným místem, které můžete navštívit. Za výbornou cenu se dopravíte také do „města andělů“ – Los Angeles, kde navštívíte Hollywood a třeba potkáte i nějakou tu slavnou filmovou hvězdu. Druhou možností je pak vyrazit obdivovat impozantní Golden Gate Bridge do San Francisca. Tím však výčet možností nekončí, nabízí se totiž i varianta přiletět do LA a odlétat ze San Francisca, z výletu tak můžete vytěžit maximum. Ať už zvolíte jakkoliv, zpáteční letenky vás v každém případě vyjdou na 7 690 Kč. Našeho průvodce po San Franciscu zdarma naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do USA přes cestovní kanceláře pak najdete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na cestu rozhodně nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění, zdravotní péče je v Americe velice drahá. Přehledné online srovnání cestovních pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete autobusy Regiojet či Flixbus.

 

Nezapomeňte, že pro vstup do USA je potřeba vyřídit si online vízum ESTA za 14 dolarů, což můžete učinit zde. Před cestou si také orientačně spočítejte veškeré náklady – dopravu na/z letiště, ubytování v San Franciscu/Los Angeles, dopravu na místě a stravu. USA obecně nepatří mezi levné destinace, je třeba s tím proto počítat už při nákupu letenek. Výrazně ušetřit můžete například nákupy ve Walmarktu.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervovanéé přes AirBnb. V případě Los Angeles ubytování hledejte v některé z okrajových čtvrtí města, pokud chcete ušetřit. Jestli si to naopak chcete pořádně užít i za cenu vysokých nákladů za ubytování, vyberte si hotel v Beverly Hills či v Hollywoodu.

 

 

Letenky Vídeň–Los Angeles–Vídeň rezervujte zde v kalendáři termínů >>.

 

Letenky Vídeň–San Francisco–Vídeň rezervujte zde v kalendáři termínů >>.

 

Open-jaw letenky Vídeň–Los Angeles/San Francisco–Vídeň rezervujte zde v kalendáři termínů >>.

 

Letenky Los Angeles
Letenky Los Angeles
Los Angeles a San Francisco z Vídně za 7690 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!