Díky akci od Ryanair se můžete podívat i do Londýna! Chce to jednat opravdu rychle, letenky doslova mizí před očima. Cena se ale zvyšuje jen postupně, vyplatit se tak může i po zvýšení. Chce to projít celou druhou polovinu ledna a začátek února. Rady na cestu získáte v našem podrobném průvodci po Londýně a v cestopisech našich čtenářů zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna naleznete zde.

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou začínáte, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>. 

 

Pro krátké cesty po Evropě si případně vystačíte s kartičkou pojištěnce. Pokud však chcete mít absolutní jistotu, že za případná ošetření nic nezaplatíte, sjednejte si cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

I když je odlet z výborně dostupné Prahy a cena letenek nízká, nezapomeňte, že budete mít ještě další náklady. Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Londýn Stansted. Lístky na transfer do centra města si zakupte ihned po nákupu letenek na stránkách EasyBus. Ceny začínají na slušných 2 librách/jeden směr, ale postupně stoupají!

 

Veškeré volné hotely naleznete zde. Alternativně také můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Londýn Stansted–Praha například v termínu 15. až 18. ledna rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně  letenky můžete zakoupit u českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu. 

 

Londýn z Prahy za 359 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!