Využijte volného víkendu, nezůstávejte doma a raději se vyrazte podívat do Londýna! Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní zakoupíte za parádních 518 Kč. Na cestu se vydáte v pátek (vybírat navíc aktuálně můžete ze 3 časů odletu za stejnou cenu), návrat je plánován na nedělní pozdní večer. Termín jsme vybrali zejména s ohledem na pracující s volným víkendem, pobyt v Londýně si ale případně za stejnou cenu můžete ještě protáhnout. Inspiraci na cestu můžete načerpat v našem podrobném průvodci po Londýně a v cestopisech našich čtenářů zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna naleznete zde

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>. 

 

Pro krátké cesty po Evropě si vystačít s kartičkou pojištěnce. Pokud však chcete mít absolutní jistotu, že za případná ošetření opravdu nic nezaplatíte, sjednejte si cestovní pojištění. Stojí jen pár korun za den a z toho pohledu se tedy určitě vyplatí. Přehledné online srovnání dostupných pojištění naleznete zde >>.

 

I když je odlet z výborně dostupné Prahy, k ceně letenek nezapomeňte připočítat i náklady na transfer z/na letiště, ubytování či stravování. Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Londýn Stansted. Lístky na transfer, který vás zaveze do centra města, si zakupte ihned po nákupu letenek na stránkách EasyBus. Ceny totiž začínají na slušných 2 librách/jeden směr, ale postupně stoupají.

 

Veškeré volné hotely na daný termín naleznete zde. Alternativně také můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb a bydlení si hledat přes tuto stránku. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Londýn Stansted–Praha v termínu 24. až 26. ledna (pátek až neděle) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně  letenky můžete zakoupit u českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu. 

 

Letenky Londýn tam
Letenky Londýn tam
Letenky Londýn zpět
Letenky Londýn zpět
Londýn z Prahy na víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!