Užijte si podzimní prodloužený víkend v Londýně. Díky nabídce letecké společnosti Ryanair můžete pořídit letenky na trase Praha – Londýn Stansted za tisícovku, a to se vyplatí. Před cestou nezapomeňte načerpat inspiraci v některém z cestopisů, které najdete zde. Pokud vás návštěva Londýna láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Spojeného království není vyžadováno žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani se nemusí vyplňovat žádná prohlášení. Do Londýna tak můžete cestovat jako v dobách před pandemií. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, dopravu na letiště, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Hotely v Londýně můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Londýn Stanted – Praha v termínu 4.11. – 8.11. 2022 můžete rezervovat na stránkách společnosti Ryanair >>

 

 

 
Londýn z Prahy na prodloužený víkend za tisícovku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!