Na nákupy, za památkami, nebo do ateliérů Harryho Pottera? S naším dnešním tipem žádný problém! Zaleťte si do Londýna a díky akční nabídce letecké společnosti WizzAir navíc za skvělou cenu. Všechny členy WDC vyjdou zpáteční letenky z Prahy na 718 Kč, bez členství zaplatíte jen o pár stovek více. My jsme vybrali termín 18.11. – 21.11. 2022, ale pokud vám nevyhovuje, jen o něco dražší lety seženete i v jiných dnech.Před cestou se můžete inspirovat některým z londýnských cestopisů, které najdete zde. Nezapomeňte, že pro cesty do Velké Británie je potřeba mít platný cestovní pas. Pokud vás návštěva Londýna láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Spojeného království není vyžadováno žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani se nemusí vyplňovat žádná prohlášení. Do Londýna tak můžete cestovat jako v dobách před pandemií. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, dopravu na letiště, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Hotely v Londýně můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky Praha – Londýn (Luton) – Praha můžete zakoupit v termínu 18.11. – 21.11. 2022 skrze stránky leteckého dopravce WizzAir >>

Londýn z Prahy na prodloužený víkend od 718 Kč! (bez WDC za 1238 Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!