Naplánujte si lednový výlet do Londýna. Využít k tomu můžete akční letenky dopravce WizzAir, které nyní pořídíte za skvělých 486 Kč. Cena je platná za zpáteční let s odletem z Prahy, a to například v termínu 21.1. – 24.1. 2023. Před cestou nezapomeňte načerpat inspiraci v některém z cestopisů, které najdete zde. Pokud vás návštěva Londýna láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Spojeného království není vyžadováno žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani se nemusí vyplňovat žádná prohlášení. Do Londýna tak můžete cestovat jako v dobách před pandemií. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Prahy, jídlo, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Hotely v Londýně můžete vyhledat a zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Londýn Luton – Praha, například v termínu 21.1. – 24.1. 2023, pořídíte na stránkách společnosti WizzAir >> 

Londýn z Prahy na prodloužené víkendy nejen za výprodeji od 486 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!