Do Londýna za nákupy, po památkách, muzea voskových figurín Madame Tussaud nebo například do filmových ateliérů Harryho Pottera? To vše můžete stihnout za jeden prodloužený víkend, pokud využijete našeho akčního tipu na levné letenky od dopravce Ryanair. Na cesty se ale můžete vydat i na více dní, jelikož podzimních termínů je zatím spousta. My jsme vybrali prodloužený víkend 3.9. – 5.9.2021 a zpáteční letenky nás vyšly na pouhých 398 Kč. Rady na cestu získáte v našem podrobném průvodci po Londýně a v cestopisech našich čtenářů zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou na začátek září, pokud se podmínky pro vycestování nezmění, platí následující. Každý cestující je před odletem povinen vyplnit následující formulář. Všichni cestující musí před cestou absolvovat PCR test a mít rezervaci online na další PCR test 2. den po příletu. Všichni neočkovaní cestující musí nastoupit do 10-denní karantény a musí celkově podstoupit 3 testy – jeden před odletem, 2. den po příletu a 8. den po příletu. Z 10-denní karantény jsou osvobozeni pouze plně očkovaní cestující. Podrobné informace můžete sledovat na stránkách MZV.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud budete chtít cestovat i mimo metropoli, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely V Londýně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha–Londýn Stansted–Praha například v termínu 3.9. – 5.9.2021 rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně  letenky můžete zakoupit u českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu. 

Londýn z Prahy i na víkend za 398Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!