Stýská se vám po cizině, ale už nemáte k dispozici žádnou dovolenou? S naším tipem ji nebudete potřebovat! Právě teď můžete u leteckého dopravce Ryanair koupit levné letenky na skok do Londýna. Cena za zpáteční let je bombastických 518 Kč a k dispozici jsou lety s přistáním v Londýně 27.11. 2021 ráno a odletem do Prahy tentýž den v podvečer. Nemusíte si tak dělat starosti s ubytování, ani s tím, kdo vám doma nakrmí Alíka. Pokud byste v Anglii přeci jen rádi zůstali déle, za stejnou cenu je k dispozici i pár dalších listopadových termínů. Ať tak, či tak, nudit se rozhodně nebudete. Nezapomeňte ale, že nově můžete do Spojeného království vycestovat pouze s platným cestovním pasem! Rady na cestu získáte v našem podrobném průvodci po Londýně a v cestopisech našich čtenářů zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou až na listopad a lze očekávat, že se do té doby podmínky pro vycestování ještě změní. Od 4.10. by se k plně očkovaným cestujícím mělo přistupovat dle stejných pravidel, jako by se jednalo o očkovaného Brita, tj. bez nutnosti testů a karantény. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky na stránkách MZV.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Hotely V Londýně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha–Londýn Stansted–Praha s datem 27.11.2021 rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně  letenky můžete zakoupit u českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

Londýn z Prahy i na jednodenní sobotní výlety za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!