Přemýšlíte, kam letos pojedete načerpat vánoční atmosféru? Pokud máte v dobré dojezdové vzdálenosti letiště v Ostravě, mohla by vás nadchnout nabídka na akční letenky od dopravce Ryanair. Ten v termínu 2.12. – 5.12.2021 uvolnil zpáteční lety do Londýna za fantastických 258 Kč. Nezapomeňte, že je nutné do Spojeného Království cestovat pouze s platným cestovním pasem. Před cestou se inspirujte v článcích od našich čtenářů, které najdete na tomto odkazu. Pokud byste Londýn rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 4.10. se k plně očkovaným cestujícím přistupuje dle stejných pravidel, jako by se jednalo o očkovaného Brita, tj. bez nutnosti  karantény. Všichni plně očkovaní cestující si musí objednat na 2. den po příletu test a vyplnit příjezdový formulář. Pro neočkované cestující dále platí povinnost prokázat se negativním testem a dodržet karanténu. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky na stránkách MZV.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, dopravu do Ostravy, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud budete chtít cestovat i mimo metropoli, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely v Londýně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Ostrava–Londýn Stansted–Ostrava v termínu 2.12 – 5.12.2021 rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně zakoupíte letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena o něco vyšší, ale vy získáte podporu v českém jazyce.

Londýn z Ostravy na prodloužený víkend za 258 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *