Rádi byste vyrazili na víkendový výlet do Londýna? Díky akčním letenkám z Brna za cenu 398 Kč si toto přání můžete splnit. Letenky jsou dostupné například ve víkendovém termínu 12.11. – 14.11.2021, ale najdete je i v několika dalších víkendových termínech. Nezapomeňte, že je nutné do Spojeného Království cestovat pouze s platným cestovním pasem. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v článcích od našich čtenářů, které najdete na tomto odkazu. Pokud byste Londýn rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 4.10. by se k plně očkovaným cestujícím mělo přistupovat dle stejných pravidel, jako by se jednalo o očkovaného Brita, tj. bez nutnosti  karantény. Všichni plně očkovaní cestující si musí objednat na 2. den po příletu test a vyplnit příjezdový formulář. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky na stránkách MZV.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Hotely V Londýně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Brno–Londýn Stansted–Brno v termínu 12.11. – 14.11. 2021  rezervujte na stránkách společnosti Ryanair.

Londýn z Brna na víkendy za 398 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!