Pokud vás láká návštěva Londýna, máte hned z kraje roku 2022 skvělou možnost tento plán uskutečnit. Nízkonákladový letecký dopravce Ryanair uvolnil akční lety z Brna a to za pouhých 258 Kč za obě cesty. Pro náš tip jsme vybrali termín 29.1. – 30.1.2022, ale na výběr je ještě spousta dalších letů za stejnou cenu. Před cestou se inspirujte v článcích od našich čtenářů, které najdete na tomto odkazu. Pokud byste Londýn rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Situace okolo pandemie se mění každou chvíli a nikdo netuší, jaká pravidla budou v platnosti v době vašeho odletu. Od 4.10. se k plně očkovaným cestujícím přistupuje dle stejných pravidel, jako by se jednalo o očkovaného Brita, tj. bez nutnosti  karantény. Všichni plně očkovaní cestující si musí objednat na 2. den po příletu test a vyplnit příjezdový formulář. Pro neočkované cestující dále platí povinnost prokázat se negativním testem a dodržet karanténu. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky na stránkách MZV.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, dopravu do Brna, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud budete chtít cestovat i mimo metropoli, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely v Londýně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Před rezervací doporučujeme všechny nabídky porovnat a upřednostnit ubytování s možností bezplatného storna, které jistě uvítáte v případě nenadálých událostí.

Letenky na trase Brno–Londýn Stansted–Brno, například v termínu 29.1. – 30.1.2022, rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně zakoupíte letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena o něco vyšší, ale vy získáte podporu v českém jazyce.

Londýn z Brna i na víkendy za 258 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!