Dlouhá dovolená vám už v práci neprojde, ale i přesto byste rádi aspoň na pár dní vyrazili do ciziny? Pokud holdujete individuální turistice, mohly by se vám hodit akční letenky do Londýna, které nyní pořídíte za 738 Kč. Tato cena je platná za zpáteční let s odletem z Brna a v rezervačním systému aerolinky Ryanair je na výběr stále mnoho termínů. Před cestou se můžete inspirovat některým z londýnských cestopisů, které najdete zde. Nezapomeňte, že pro cesty do Velké Británie je potřeba mít platný cestovní pas. Pokud vás návštěva Londýna láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Spojeného království není vyžadováno žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani se nemusí vyplňovat žádná prohlášení. Do Londýna tak můžete cestovat jako v dobách před pandemií. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, dopravu na letiště, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Hotely v Londýně můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Brno – Londýn (Stansted) – Brno, například v termínu 12.11. – 15.11.2022, koupíte u nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair >>

Londýn z Brna i na prodloužené víkendy za 738 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *