Letenky do Londýna se dají koupit do tisícovky, ale jde o nízkorozpočtové dopravce, kde máte k dispozici pouze příruční zavazadlo. Na samotný výlet to stačí bohatě, ale pokud chcete za nákupy, tak určitě oceníte i odbavené zavazadlo do 23kg. Smartwings nyní nabízí akční letenky z Prahy za 1690Kč a to i na lednové víkendy, které jsou k nákupům nejideálnější (k dispozici jsou ale termíny až do července). Potěší i skutečnost, že časově to vychází ideálně – přílet je v pátek odpoledne, odlet v neděli večer. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomente spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely na toto datum můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Společně s letenkami nakupte rovnou jízdenky z/na letiště u společnosti EasyBus. Ceny totiž začínají na 2 librách, ale postupně stoupají a tak čím dříve je koupíte, tím lépe. Pokud na váš termín ještě koupit nejdou, nakupte je hned, jak to bude možné.

 

 

Letenky Praha – Londýn – Praha můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky z Prahy do Londýna
Letenky z Prahy do Londýna

 

 

 

 

 

Londýn na víkend z Prahy včetně zavazadla do 23kg za 1690Kč! (lednové výprodeje i letní prázdniny)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!