Levných letenek z Prahy do Londýna je jako šafránu a tak pokud se rozhodnete využít akce Ryanairu, během které nabízí letenky z Prahy do Londýna a zpět za 1192Kč, s nákupem dlouho neotálejte. K dispozici jsou i letenky na prodloužené víkendy a dokonce je možná i nízkorozpočtová varianta, kdy ráno do Londýna odletíte a večer se vrátíte. Ušetříte tak nemalé peníze za přespání, nicméně počítejte s tím, že vzhledem k dopravě z/na letiště do centra, toho příliš nestihnete. Ale jako zajímavý výlet, proč ne :). Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomente spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky Praha – Londýn – Praha za 1192Kč zarezervujte přímo na Ryanair.com. Já pro názornost zvolil termín 12. – 14. říjen, ale k dispozici je celá řada termínů koncem září v celém říjnu. Rychle však mizí a s případným nákupem si tak pospěšte.

 

 

 

V základní ceně máte jen příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek.

 

Londýn z Prahy vč. prodloužených víkendů za 1192Kč (let tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!