Levných letenek z Prahy do Londýna je jako šafránu a tak pokud se rozhodnete využít akce Ryanairu, během které nabízí letenky z Prahy do Londýna a zpět za 1192Kč, s nákupem dlouho neotálejte. K dispozici jsou i letenky na prodloužené víkendy a dokonce je možná i nízkorozpočtová varianta, kdy ráno do Londýna odletíte a večer se vrátíte. Ušetříte tak nemalé peníze za přespání, nicméně počítejte s tím, že vzhledem k dopravě z/na letiště do centra, toho příliš nestihnete. Ale jako zajímavý výlet, proč ne :). Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomente spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha – Londýn – Praha za 1192Kč zarezervujte přímo na Ryanair.com. Já pro názornost zvolil termín 12. – 14. říjen, ale k dispozici je celá řada termínů koncem září v celém říjnu. Rychle však mizí a s případným nákupem si tak pospěšte.

 

 

 

V základní ceně máte jen příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek.

 

Londýn z Prahy vč. prodloužených víkendů za 1192Kč (let tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!