K zajímavému sobotnímu výletu lákají levné letenky z Prahy do Londýna. Odlet z Prahy je v 7:20, do Londýna přiletíte v 8:30. Odlet zpět do Prahy je pak v 17:10. I s cestou z/na letiště a nutnou rezervou tak budete mít na prohlídku jen pár hodin. Na druhou stranu to ale bude den plný zážitků a když si to dobře naplánujete, tak se toho dá projít poměrně dost. Samozřejmě se to nedá srovnávat s několikadenním pobytem, ale ten vás zase kvůli drahému ubytování vyjde daleko dráž. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravili zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.  Pokud netrváte na jednodenním výletu, tak jsou dostupné i letenky Praha – Londýn – Praha za 518Kč.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letiště Stansted si zakupte ihned po nákupu letenek na EasyBus. Cena začíná na 2 librách v jednom směru, ale postupně se lístky zdražují.

 

Pokud byste jeli na více dní, hotely můžete zarezervovat přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky Praha – Londýn – Praha zakupte přímo na Ryanair.com na 19. ledna. Případně je celá řada lednových termínů za 518Kč

 

Levné letenky z Prahy do Londýna
Levné letenky z Prahy do Londýna
Londýn z Prahy na jednodenní výlet o víkendu za 668Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!